Reklama
Reklama

Park Rozrywki powstaje w Skórzewie

fot. Lepiko Sp. z o.o. / Urząd Gminy Dopiewo
fot. Lepiko Sp. z o.o. / Urząd Gminy Dopiewo

W połowie kwietnia w Skórzewie zostanie otwarty Park Rozrywki Rodzinka, w którym znajdą się m.in.: piramidy linowe, karuzele, strefy edukacyjne, zjazd linowy, boisko oraz inne ciekawe atrakcje.

Park Rozrywki Rodzinka powstaje od końca 2013 roku w Skórzewie przy ul. Skórzewskiej 19. Obiekt o powierzchni ponad 1000 m2 jest wyposażony w duże wewnętrzne patio oraz dwa razy większą strefę zewnętrzną, w której znajdą się liczne atrakcje dla dzieci. Projekt realizuje firma budowlana Lepiko, która jest jednocześnie inwestorem. Natomiast koncepcję wnętrz przygotował projektant Adam Kazecki ze Studia 1a1.pl.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


- W samym obiekcie znajdzie się kilka najnowocześniejszych rozwiązań. Rozpoczynając od specjalnie sprowadzonych ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii automatów do gier typu ticket-redemption (nagrody za zdobywane kupony), a kończąc na klockach dla najmłodszych. Ponad dwadzieścia różnorodnych automatów do gier będzie nowoczesne i przede wszystkim nowe. Myślę, że już najwyższy czas, aby skończyć z praktyką drugiej lub nawet trzeciej ręki i zacząć bazować na najlepszych wzorcach. Powstają podłogi interaktywne, ekrany dotykowe, moduły edukacyjne, bogato wyposażony kącik malucha, ścianki wspinaczkowe, mini-boiska, trampoliny, wielopoziomowa konstrukcja zabawowa, mini salka TV i duży zewnętrzny plac zabaw, a to tylko część atrakcji - informuje pomysłodawczyni Parku Rozrywki Rodzinka, Martą Juras z firmy Lepiko Sp. z o.o. Ponadto w centrum znajdzie się restauracja, która będzie nastawiona na zdrową żywność.

Inwestor planuje otworzyć Park Rozrywki Rodzinka w połowie kwietnia, ale data otwarcia nie jest jeszcze znana. - Mamy zakończone już prace budowlane. Jesteśmy w połowie drogi, bo ilość sprzętu i akcesoriów jest naprawdę duża, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie dopuszczam myśli o terminie późniejszym niż druga połowa kwietnia 2014 roku - dodaje Juras.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro