Reklama
Reklama

Łukomska-Pyżalska i Siwiec otworzą listę wyborczą do PE

fot. Roger Gorączniak
fot. Roger Gorączniak

Izabella Łukomska-Pyżalska i Marek Siwiec otwierają listę komitetu Europy Plus i Twojego Ruchu w Wielkopolsce do Parlamentu Europejskiego. Podczas kampanii wyborczej chcą odwiedzić wszystkie gminy w regionie.

W całej Polsce przez weekend komitet wyborczy Europy Plus i Twojego Ruchu prezentuje listy do Parlamentu Europejskiego. Wiadomo już, że w Wielkopolsce listy otworzą Izabella Łukomska-Pyżalska i Marek Siwiec, ale jedynką ma być Siwiec. W sumie na liście znalazło się dziewięciu kandydatów. - To ludzie z doświadczeniem europejskim i samorządowym. Jesteśmy nową partią, a na liście mamy osoby, które nigdy nie startowały w poważnych wyborach. Mamy jednak szansę odnieść sukces - powiedział dziennikarzom lider wielkopolskiej listy, Marka Siwca. Europa Plus i Twój Ruch w trakcie kampanii chcą odwiedzić wszystkie 35 powiatów oraz 226 gmin województwa.

Lista komitetu Europy Plus i Twojego Ruchu w Wielkopolsce do Parlamentu Europejskiego: Marek Siwiec, Izabella Łukomska-Pyżalska, Krzysztof Kłosowski, Paulina Banaś, Maciej Banaszak, Stanisław Schupke, Bożena Hajduś, Krzysztof Ostrowski, Monika Kosińska.

Przypomnijmy, że wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 25 maja 2014 roku. Polacy będą wybierać 51 europosłów w 13 okręgach wyborczych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro