Reklama

Ślusarski z Lecha odszedł do Arki

fot. Arka TV / Arka Gdynia
fot. Arka TV / Arka Gdynia

Bartosz Ślusarski po rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z Lechem Poznań związał się półroczną umowę z pierwszoligową Arką Gdynia, której chce pomóc awansować do ekstraklasy.

- Wczoraj odmówiłem jednemu z klubów ekstraklasy. W sumie oferty były z klubów walczących o utrzymanie lub o nic. Od dwóch tygodni dużo myślałem o propozycji Arki Gdynia, ale czekałem na moment rozwiązania umowy z Lechem Poznań. Długo rozmawiałem z władzami Arki, która była najbardziej konkretna z klubów oferujących mi miejsce w drużynie. Nie ukrywam, że na moją decyzję wpływ miała sympatia do Trójmiasta. Gdynia to super miejsce do życia. Najistotniejsze było to, że można coś tutaj zrobić, a chcę pomóc Arce wywalczyć upragniony awans do ekstraklasy. Wszystko jest tutaj przygotowane pod sukces i mam nadzieję, że uda nam się wywalczyć awans - mówił na antenie Arka TV były napastnik Lecha Poznań, Bartosz Ślusarski.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Przypomnijmy, że Ślusarski po tzw. "aferze jarocińskiej" za porozumieniem stron rozwiązał kończący się w czerwcu tego roku kontrakt z Lechem Poznań, w którym zadebiutował 5 marca 2000 roku w meczu z Zagłębiem Lubin. W sumie w barwach Kolejorza rozegrał blisko 190 spotkań i zdobył 41 bramek (przez kilka lat występował w innych drużynach).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro