Reklama
Reklama

Ściegiennego: od poniedziałku utrudnienia w ruchu

fot. ZDM

Korzystne warunki atmosferyczne umożliwiają przeprowadzanie prac drogowych na poznańskich ulicach. Od poniedziałku z utrudnieniami będą musieli się liczyć kierowcy poruszający się ulicą Ściegiennego.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczął się remont ulicy Ściegiennego na odcinku pomiędzy Głogowską i Arciszewskiego. Wymieniana tu jest nawierzchnia jezdni, a także chodników. Dodatkowo nowy wygląd zyskują zatoki autobusowe.

Od początku remontu kierowcy musieli się tutaj liczyć z utrudnieniami. Ze względu na zimowe warunki atmosferyczne - przez pewien czas utrudnienia były tu mniejsze. W poniedziałek się to zmieni. - Zostanie wznowiony remont nawierzchni jezdni na ulicy Ściegiennego. W dniach od 3 do 6 marca (od poniedziałku do czwartku) z ruchu zostanie wyłączony z ruchu prawy pas północnej jezdni ulicy Ściegiennego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Głogowską do skrzyżowania z ulicą Jarochowskiego - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Ruch kołowy odbywać się będzie jednym, lewym pasem ruchu - dodaje.

Wszystkie prace na Ściegiennego mają się zakończyć dopiero w kwietniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Sobota pod znakiem burz? Jest ostrzeżenie IMGW dla Poznania
19℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Zobacz pogodę na jutro