Reklama

Pierwsze tablice informacyjne przy Dworcu PKP

fot. Maciej
fot. Maciej

We wtorek w okolicach poznańskiego Dworca PKP pojawiły się pierwsze tablice informacyjne w ramach nowego systemu. Poszczególne linie tramwajowe mają swoje kolory.

Znaki pojawiły się na razie w przejściu podziemnym pod ulicą Matyi prowadzącym do budynku Poznania Głównego. Są częścią nowego systemu informacyjnego. Zmieniono czcionkę i kolorystykę, które mają szansę dobrze wpasowywać się w nowo powstające obiekty jak np. Kaponiera - mówił w styczniu na antenie Telewizji WTK Piotr Libicki, plastyk miejski.

S.U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, uzdrowiskowy klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz i wypocznij tak, jak lubisz - www.subaltyk.pl
REKLAMA

Nowością jest również oznaczenie linii tramwajowych. Każda linia ma przypisane konkretne kolory.

Niebawem w okolicach Poznania Głównego pojawią się kolejne znaki. Wiadomo również, że ten sam system będzie stosowany na węźle Kaponiera.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
17℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
23.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro