Reklama
Reklama

Trwa Synchro Cup w Termach Maltańskich

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Do sobotniego popołudnia w basenach sportowych Term Maltańskich odbywa się Międzynarodowy Mityng w Pływaniu Synchronicznym "Synchro Poznań Cup". Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Pływanie synchroniczne, to olimpijska dyscyplina sportu, w której wdzięk, gracja i piękno łączą się z niesamowitą siłą i wytrzymałością. Jej historia sięga końca XIX w. Zawodniczki rywalizują w czterech konkurencjach: solo, duet, zespół i kombinacja. W Polsce popularność tej dyscypliny sportu z roku na rok rośnie. Przyczynia się do tego m. in. organizacja Międzynarodowego Mityngu "Synchro Poznań Cup" przez KS AZS AWF Poznań, Polski Związek Pływacki i Miasto Poznań. Zawody te rozgrywane są po raz 11 i w tym roku ponownie odbywają się w basenach sportowych Term Maltańskich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W pierwszym dniu imprezy kibice zobaczyli rywalizację w kategoriach: duety seniorek techniczne, solo juniorek, zespoły seniorek techniczne, duety seniorek, zespoły juniorek dowolne, solo seniorek techniczne. Sobotnia część Synchro Poznań Cup rozpocznie się o godz. 9.00, a wstęp na trybuny jest bezpłatny.

Program Synchro Poznań Cup:
(sobota, 22 lutego 2014 roku)
9.00 - solo seniorek dowolne
10.30 - duety juniorek dowolne
13.15 - zespoły seniorek dowolne
14:00 - kombinacje
15.30 - ceremonia wręczenia nagród, zamknięcie zawodów

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
131.04 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro