Reklama
Reklama

Hokejowa sobota na Ligawie

Dzikie Krokodyle, PTH Dino, Lech Team i Mamuty Poznań - to zespoły, które w sobotę zobaczymy na Lodowisku Ligawa przy Bułgarskiej w ostatnich pojedynkach Ligawa Decathlon Cup. Po spotkaniach odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych z hokeistami.

W sobotnie przedpołudnie odbędą się ostatnie pojedynki Ligawa Decathlon Cup, w których zmierzą się cztery zespoły. W koszulkach walczącego o pierwsze miejsce Lech Team prowadzenia krążka na Ligawie uczyli Kasper Hamalainen i Paulus Arajuuri, więc może to im dopisze szczęście i wygrają pojedynek z Mamutami Poznań, które występują w II lidze PZHL. Natomiast w spotkaniu o trzecie miejsce zobaczymy Dzikie Krokodyle Poznań i PTH Dino.

Po finałowych rozgrywkach na Ligawie, a jeszcze przed ostatnim meczem w Soczi, ciąg dalszy hokejowych emocji przy Bułgarskiej. Podczas tercji o 11.30 i 13.00 gry i zabawy dla najmłodszych poprowadzą hokeiści z drużyny Dzikie Krokodyle. To już ostatni "Weekend z Krokodylami". Na tafli nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz uwielbianej przez najmłodszych maskotki drużyny - Krokusia. Zawodnicy nie zapominają też o starszych. Na lodowisku będą służyć każdemu swoją radą oraz pomocą w sprawach techniki jazdy na łyżwach.

Harmonogram rozgrywek finałowych:
godz. 8:30, Dzikie Krokodyle Poznań - PTH Dino (mecz o 3 m-ce)
godz. 10:00, Lech Team - Mamuty Poznań (finał)
godz. 11:15 - zakończenie turnieju i rozdanie nagród

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
34.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro