Warta wygrała sparing z Unią Swarzędz

Warta Poznań - Unia Swarzędz 3:2 | fot. Roger Gorączniak

Warta Poznań w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych pokonała w meczu sparingowym trzecioligową Unię Swarzędz 3:2. Dwie bramki dla Warty zdobył Paweł Piceluk.

Dla podopiecznych Marka Kamińskiego było to już siódme zwycięstwo w okresie przygotowawczym przed startem rundy wiosennej II ligi. Spotkanie oglądał wiceprezes klubu Maciej Dittmajer, gdyż po sparingu z Unią Swarzędz miała zapaść decyzja dotycząca podpisania kontraktów z testowanymi piłkarzami z Hiszpanii: obrońcą Pablo Gomezem i skrzydłowym Davidem Llobetem. Do podpisania umów nie doszło.

Warta Poznań - Unia Swarzędz 3:2 (1:1)
Alain Ngamayama (40. minuta), Paweł Piceluk (55. minuta - rzut karny, 80. minuta) - Adam Gajda (31. minuta), Konrad Zandrowicz (85. minuta - rzut karny).
Sędziował: Szymon Lizak (Poznań)

Warta: Semir Bukvic (46. Paweł Beser) - Pablo Gomez (46. Dariusz Wróblewski), Łukasz Jasiński (40. Maciej Scherfchen), Alain, Przemysław Kocot (46. Dawid Czerniejewicz), Adrian Bartkowiak (78. Mateusz Pogonowski), Michał Grzesiek, Mateusz Pogonowski (60. Dominik Chromiński), Michał Ciarkowski (46. Paweł Piceluk), David Llobent (46. Mateusz Maruniak), Karol Gregorek.