Reklama

Śródka: napadnięto na ochroniarzy?

Do naszej redakcji dotarły informacje o incydencie, do którego doszło w nocy na terenie poznańskiej Śródki. Dwóch ochroniarzy miało tu zostać napadniętych przez mężczyzn narodowości romskiej. Policjanci potwierdzają, że do "jakiegoś" incydentu doszło, ale szczegółów nie zdradzają.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w nocy z czwartku na piątek na Śródce doszło do pobicia dwóch ochroniarzy przez kilku mężczyzn narodowości romskiej. Napastnicy mieli zabrać ochroniarzom broń, a po policyjnej obławie mieli zostać zatrzymani. Skontaktowaliśmy się z firmą, w której mają pracować napadnięci ochroniarze. - Do nas nie dotarły żadne informacje o takim zdarzeniu - usłyszeliśmy.

Biuro prasowe wielkopolskiej policji nie zdradza szczegółów zdarzenia, ale potwierdza, że w nocy na Śródce doszło do incydentu. - Możemy potwierdzić jedynie tyle, że w nocy z czwartku na piątek na Śródce doszło do pewnego zdarzenia, w wyniku którego zatrzymana została jedna osoba - mówi Dawid Marciniak z biura prasowego KWP. - Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie udzielamy szczegółowych informacji na ten temat - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro