Reklama
Reklama

Walentynki: warszawiacy dostaną kwiaty od poznaniaków

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Z okazji Dnia Zakochanych 2000 mieszkańców Warszawy otrzyma kwiaty od "poznańskiego świętego Walentego". To kolejny element rozpoczętej w czwartek akcji promującej Poznań w stolicy.

W czwartek wieczorem pisaliśmy o nietypowej wiadomości wyświetlonej na fasadzie Zamku Królewskiego w Warszawie. Na obiekcie pojawiły się poznańskie gwiazdki know-how oraz niebiesko-czerwone serce, z napisem: "Do zakochania dwie i pół godziny".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zapowiadano wówczas, że w piątek na zamku wyświetlona zostanie druga część wiadomości. I rzeczywiście tak się stanie. Od 18.00 do północy do gwiazdek i tekstu "Do zakochania dwie i pół godziny" dołączą życzenia - "Wszystkiego najlepszego zakochanym Warszawiakom życzy Poznań". - Chcieliśmy w niestandardowy sposób wykorzystać potencjał święta zakochanych do działań wizerunkowych - tłumaczy Łukasz Goździor, dyrektor Biura Promocji Miasta Poznania. - Od wielu lat pokazujemy, że skutecznie potrafimy korzystać z innowacyjnych narzędzi służących promocji. Robimy to z determinacją i w ten sposób budujemy silną pozycję Poznania wśród liderów marketingu w Polsce - dodaje.

Mieszkańcy Warszawy nie tylko dostaną życzenia, ale też kwiaty. Od godziny 10.00 w stolicy rozdawane będą czerwone tulipany od "poznańskiego świętego Walentego". W sumie tulipany trafią do 2000 osób. Kwiaty pochodzą z kwiaciarni Euroflorist. Sieć tych kwiaciarni należy do Konsorcjum Marki Poznań.

Kwiaty można też dostać w Walentynki w Poznaniu. Wszyscy zakochani przechodzący w piątkowy poranek w pobliżu Holu Wschodniego MTP dostaną walentynkowe róże. Z jednej strony to uczczenie Dnia Zakochanych, a z drugiej - przypomnienie o zbliżających się targach Gardenia i Special Days. Te rozpoczną się 26 lutego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro