Pierwsza porażka INEI AZS Poznań w MP U-20

Koszykarki INEI AZS Poznań po dogrywce przegrały z AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 55:58 podczas Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski juniorek starszych w Gdyni.

Podopieczne trenera Ryszarda Barańskiego w czwartek mogły sobie zapewnić awans do półfinału Mistrzostw Polski juniorek starszych, ale musiały wygrać z rezerwami ekstraklasowego AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Spotkanie było bardzo wyrównane, a na dwie minuty przed końcową syreną prowadziły 51:50 i miały piłkę. Niestety Elżbieta Giedrojć, Daria Marciniak i Magdalena Wojdalska oddawały niecelne rzuty, a rywalki doprowadziły do dogrywki i ostatecznie wygrały 58:55. Aby zagrać w sobotnich półfinałach poznanianki muszą pokonać w piątek GTK VBW Gdynia.

INEA AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 55:58 (17:13, 10:15, 7:14, 17:9, d. 4:7)