Reklama
Reklama

Egipskie ciemności na ulicy 28 czerwca 1956 r.

Od trzech miesięcy na ulicy 28 Czerwca do Łozowej do Samotnej nie ma oświetlenia. ZDM tłumaczy, że awarii nie da się usunąć, bo ziemia jest zmarznięta.

O ciemnościach panujących na Dębinie poinformowali nas czytelnicy. Na miejscu była reporterka telewizji WTK - Na tej ulicy nie widać nic, od dłuższego czasu brakuje tutaj prądu. Z tym problemem od kilku dobrych tygodni borykają się mieszkańcy osiedla Dębina - relacjonuje Lilianna Skibińska. Okazuje się, że mieszkańcy problem zgłaszali, ale usłyszeli zaskakujące tłumaczenie - Ja osobiście zgłaszałem to trzy tygodnie temu do Zarządu Dróg Miejskich, ale nic się w tej materii nie działo. Kierownik poinformował mnie tylko, że ziemia jest zamarznięta, a to wzbudziło tylko mój śmiech - mówi Maciej Hyla, mieszkaniec. W tej chwili nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro