Reklama
Reklama

INEA Stadion: trwa montaż 10-tonowej nazwy na elewacji obiektu

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

Na elewacji INEA Stadionu przy ul. Bułgarskiej trwa montaż jednego z największych w Polsce oznakowań wizualnych. Napis "INEA STADION" waży 10 ton i ma być uruchomiony przed meczem Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław.

Prace związane z montażem napisu "INEA Stadion" na elewacji poznańskiego stadionu rozpoczęły się we wtorek od przygotowania obejm, liter oraz napisu "stadion". Po zamontowania obejm na elewacji stadionu do strony ulicy Bułgarskiej rozpoczęto montaż oznakowania, które waży 10 ton i ma wymiary 32m x 13,6m. Najpierw przymocowano napis "stadion", a później litery.

Mimo swojej wagi i rozmiarów, wykonane w technologii LED podświetlenie będzie potrzebować jedynie 5,6 kW mocy, czyli mniej niż zużywa płyta indukcyjna w domowej kuchni. Montażowi napisu sprzyja pogoda i najprawdopodobniej zostanie on uruchomiony już na mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w niedzielę, 16 lutego 2014 roku, o godz. 18.00.

INEA jest sponsorem tytularnym INEA Stadionu od czerwca 2013 roku. Pięcioletni pakiet świadczeń sponsorskich, oprócz wprowadzenia nowej nazwy stadionu i możliwości jego oznakowania, obejmuje współpracę marketingową związaną ze sponsoringiem tytularnym oraz realizację dodatkowych wspólnych projektów - sponsora i operatora stadionu.

Za przygotowanie i montaż oznakowania odpowiada studio Wektor, które specjalizuje się w rebrandingach, czyli zmianach oznakowania głównie banków (np. Polbank, ING, Pekao SA, PKO BP, Multibank) i stacji paliw (np. Orlen). Realizuje również reklamy wielkogabarytowe, m.in. mBank, Multibank, ABB, PKO BP, Toya. Od 8 lat pracuje również z koncernem OMV dostarczając elementy reklamowe i wyposażenie stacji do 11 krajów Europy.

Postęp prac możesz śledzić online za pośrednictwem kamerki internetowej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
6.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro