Reklama
Reklama

Izabella Łukomska-Pyżalska wystartuje do Europarlamentu

Izabella Łukomska Pyżalska na otwarciu klubu PACHA | fot. Roger Gorączniak
Izabella Łukomska Pyżalska na otwarciu klubu PACHA | fot. Roger Gorączniak

Prezes Warty Poznań, Izabella Łukomska-Pyżalska ma wystartować z drugiego miejsca Europy Plus i Twojego Ruchu do Parlamentu Europejskiego.

Izabella Łukomska-Pyżalska najbardziej znana jest jako prezes piłkarskiej Warty Poznań, ale karierę zawodową rozpoczynała jako modelka, która pozowała dla takich pism jak Playboy czy CKM. Wspólnie z mężem prowadzi też firmę deweloperską Family House. W ostatnich latach spekulowano, że prezes piłkarskiej Warty może ubiegać się o fotel prezydenta Poznania, ale te informacje nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

W środę Głos Wielkopolski poinformował, że Izabella Łukomska-Pyżalska zostanie zaprezentowana jako kandydatka koalicji Europa Plus i Twojego Ruchu. Jak już informowano, pierwsze miejsce na tej liście zajmuje Marek Siwiec, a według dziennikarzy Głosu drugie miejsce otrzyma właśnie prezes piłkarskiej Warty Poznań. Dziś tej informacji nie udało się potwierdzić, a oficjalna prezentacja kandydatur Europy Plus i Twojego Ruchu ma nastąpić w czwartek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro