Reklama
Reklama

Spotkanie na temat przyszłości ulicy Święty Marcin

Koncepcja zmian na ulicy Święty Marcin została zaprezentowana wiosną ubiegłego roku. Już jutro nad przyszłością ulicy zastanawiać będą się urzędnicy i radni z Komisji Rewitalizacji.

Efektowne wizualizacje zmian, które miałyby zajść na ulicy Święty Marcin zaprezentowano w kwietniu ubiegłego roku - Celem przedstawionej koncepcji zagospodarowania ulicy Święty Marcin jest stworzenie przestrzeni chętnie odwiedzanej przez poznaniaków i turystów - wyjaśniał wówczas Zarząd Dróg Miejskich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Do dziś toczą się dyskusje na temat projektu, a już jutro odbędzie się spotkanie Komisji Rewitalizacji, które poświęcone będzie przyszłości ulicy - Będzie to spotkanie z Radnymi, Prezydentem Poznania i Miejskimi Jednostkami Organizacyjnymi odpowiedzialnymi za wdrożenie poszczególnych punktów Programu Odnowy i Rozwoju Śródmieścia na lata 2014-2030 - informuje ZDM. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury Zamek o godzinie 17, a urzędnicy zachęcają poznaniaków do udziału w nim.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro