Reklama
Reklama

Staże studenckie w Urzędzie Miasta

fot. archiwum, Krzysztof Cwojdziński
fot. archiwum, Krzysztof Cwojdziński

Do 4 lutego Urząd Miasta przyjmuje zgłoszenia na kolejną edycję, tym razem wiosenną, staży studenckich.

Oferta kierowana jest do studentów III, IV i V roku studiów, w tym również I i II roku studiów uzupełniających magisterskich. Poznański magistrat zachęca do udziału w rekrutacji także studentów z niepełnosprawnością. Edycja wiosenna trwać będzie od marca do końca maja 2014 r. Na studentów czekają 84 wolne miejsca w 26 wydziałach i biurach, 2 miejsca w Poznańskim Centrum Świadczeń oraz 1 miejsce w Spółce Targowiska.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Formularz zgłoszeniowy kandydata należy wypełnić on-line Przed przystąpieniem do wypełniania formularza należy otworzyć załącznik Aktualny wykaz wydziałów - edycja wiosenna i sprawdzić preferowane kierunki przypisane każdemu wydziałowi.

Szczegółowe informacje dotyczące programu staży studenckich można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu 61 878-55-10.

Na trzydzieści dziewięć dotychczasowych edycji wpłynęło ponad 26700 zgłoszeń. Do tej pory na staż przyjęto łącznie 2680 studentów. Wystawiane przez nich oceny po ukończonym stażu, potwierdziły zdobywane przez studentów korzyści w postaci nowych doświadczeń oraz umiejętności przydatnych na rynku pracy. Urząd zyskuje natomiast cenną pomoc w realizacji codziennych obowiązków - informuje Urząd Miasta.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro