Reklama

Ferie na "Ligawie przy Bułgarskiej"

Już w poniedziałek rozpoczną się w Wielkopolsce ferie zimowe, a Lodowisko "Ligawa przy Bułgarskiej" wydłuża godziny otwarcia i przygotowuje dodatkowe atrakcje m.in.: lekcje z instruktorami, sportowe animacje prowadzone przez drużynę hokeistów, a także specjalną strefę dla najmłodszych.

W czasie ferii zimowych, które w Wielkopolsce rozpoczną się 3 lutego i potrwają dwa tygodnie, Lodowisko "Ligawa przy Bułgarskiej" będzie czynne codziennie od 10:15 do 21:30. Dla dzieci w wieku 6-12 lat w pierwszym tygodniu ferii prowadzone będą zajęcia z instruktorami ze szkółki Ice Runners. Lekcje odbywać się będą w godz. 8:30-10:00. Nowe umiejętności, dużo śmiechu i aktywny początek dnia gwarantowane. Koszt zajęć to 150 zł/tydzień. W cenę wliczone jest również wypożyczenie łyżew i kasku. Zapisy przyjmowane są pod numerami 609141161 i 513998019. Liczba miejsc ograniczona.

Natomiast w weekeny od godziny 10.15 do 17.00 na najmłodszych łyżwiarzy czeka specjalnie wydzielona strefa, gdzie bezpiecznie mogą stawiać pierwsze kroki na lodzie. Istnieje również możliwość wynajęcia "pingwinów", które pomagają dzieciom utrzymać równowagę. Dla tych, którzy już potrafią się ślizgać, w czwartki podczas tercji o godz. 18.30 odbywają się animacje prowadzone przez zawodników drużyny hokejowej Dzikie Krokodyle Poznań.

Atrakcji nie brakuje również poza taflą. Do dyspozycji są stoły do gry w piłkarzyki, a starsi łyżwiarze po wizycie na lodowisku mogą udać się do 12 Sports Bar & Restaurant, gdzie z biletem z Ligawy można skosztować grzańca.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro