Reklama
Reklama

Tydzień pełen atrakcji na Lodowisku "Ligawa przy Bułgarskiej"

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Spotkania Ligi Hokejowej Ligawa Decathlon Cup, nauka jazdy na łyżwach, specjalne promocje, sportowy zastrzyk energii - takie atrakcja na ostatni tydzień stycznia przygotowało Lodowisko "Ligawa przy Bułgarskiej", które znajduje się obok INEA Stadionu.

Wszyscy, którzy we wtorek 28 stycznia zjawią się na Lodowisku "Ligawa przy Bułgarskiej", otrzymają słodki upominek i sportowy zastrzyk energii na kolejne dni. Każdy, kto postanowi poślizgać się przy Bułgarskiej w niebiesko-białych barwach, otrzyma dodatkowo fankarty zawodników Kolejorza.

Ponadto we wtorek i czwartek o godz. 21.30 odbędą się mecze półfinałowe amatorskiej Ligi Hokejowej Ligawa Decathlon Cup. Rywalizują w niej cztery drużyny: Lech Team, PTH Dino, Dzikie Krokodyle i Mamuty Poznań. We wtorek zagrają PTH Dino i Mamuty Poznań, zaś w czwartek zmierzą się prowadzący w klasyfikacji Lech oraz zajmujące ostatnie miejsce Krokodyle. Oglądanie ich meczów to okazja do poznania uproszczonych zasad gry w hokeja i zobaczenia zaciętej gry, w której nie brakuje emocji i bramek. Najlepszy strzelec po fazie zasadniczej, Tomasz Ludwinek z Lech Team, ma już na swoim koncie 22 gole. Na półfinałowe rozgrywki wstęp dla publiczności jest wolny.

Natomiast w każdy czwartek od godz. 18.30 do 19.30 i od 20 do 21, dla osób posiadających bilet na daną tercję, odbywają się ślizgawki dla publiczności, czyli bezpłatne zajęcia grupowe z nauki jazdy. Najpierw (od 18.30) prowadzone jest szkolenie dla dzieci, a od godz. 20 dla dorosłych. Ponadto istnieje możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia z instruktorem w cenie 50zł/h.

Godziny tercji w dni powszednie: 15-16.30 (pierwsza tercja jest dłuższa niż pozostałe); 17-18; 18.30-19.30; 20-21. Ceny biletów w dni powszednie: ulgowy 6 zł, normalny 8 zł. Wypożyczenie łyżew: 6 zł. Wynajem lodowiska na hokej ze znajomymi wraz z sprzętem (25 par łyżew, 25 kasków, 12 kijów, 24 znaczniki, 5 krążków) kosztuje 350zł brutto/h.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
13.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro