Reklama
Reklama

Wielkie korki tramwajowe w centrum: na Teatralce nie było prądu

fot. Andrzej Urbanowicz
fot. Andrzej Urbanowicz

Od około 7.25 na węźle most Teatralny nie było napięcia w sieci trakcyjnej. Jak informują nas czytelnicy - tramwaje stały nie tylko na Teatralce, ale i na dojazdach do niej. - Tworzą się wielkie korki - ostrzegają. Ruch wznowiono około 7.50.

- Od godziny 7:25 wszystkie tramwaje na węźle Most Teatralny stoją. Z tego co słyszałem w obie strony, ponieważ nie ma prądu - pisze nasz czytelnik, Maciej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Niestety teraz brak prądu na Teatralce wszystko stoi. Rano Nad WIerzbakiem 06:30 do 7:10 nic nie jechało w stronę Centrum. Jak już się dostałem i przyjechał inny tramwaj to padł prąd - dodaje inny czytelnik, Adam.

MPK potwierdza, że nie ma napięcia w sieci trakcyjnej na Teatralce. Dodatkowo zapewnia, że służby już są na miejscu i sprawdzają z jakiej przyczyny doszło do awarii.

AKTUALIZACJA

Około 7.50 udało się przywrócić napięcie w sieci, a tym samym tramwaje ruszyły. - Korki tramwajowe tworzą się z każdej strony Teatralki. Ich rozładowanie na pewno trochę potrwa - mówi nasz czytelnik.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro