Reklama
Reklama

Trasa Poznań-Gniezno: śmiertelny wypadek, droga była zablokowana

Kwadrans po godzinie 7.00 na starej "piątce" tuż za miejscowością Kobylnica w kierunku na Gniezno doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe oraz ciężarówka. Jedna osoba nie żyje. Droga była zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 7.00 na starej "piątce" tuż za Kobylnicą w kierunku na Gniezno. - Na trasie, za Kobylnicą, a przed Uzarzewem zderzyły się dwa samochody osobowe oraz samochód ciężarowy - wyjaśnia dyżurny wielkopolskich strażaków. - Jedna osoba nie żyje, jest też jeden ranny - dodaje. Jak precyzuje policja - ofiarą jest kobieta podróżująca w jednym z samochodów osobowych.

W tej chwili droga jest zablokowana w miejscu wypadku. Działa tam siedem zastępów strażaków, policjanci oraz pogotowie. Radzimy wybieranie alternatywnych tras. Aktualna sytuacja w tym rejonie na mapie korków TUTAJ.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nawierzchnia trasy w miejscu zderzenia była bardzo śliska. Tym bardziej prosimy kierowców o ostrożność!

AKTUALIZACJA

Z najnowszych informacji wynika, że w wypadku zginęła 32-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym. Ranna jest natomiast kobieta, która kierowała drugą osobówką biorącą udział w zdarzeniu. Trafiła do szpitala, jej stan jest stabilny. Obecnie droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
24.33 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro