PTH liderem II ligi hokeja na lodzie

Poznańskie Towarzystwo Hokejowe wygrało na Lodowisku Chwiałka z drużyną WTH Wrocław 7:1 i umocniło się na pozycji lidera II ligi hokeja na lodzie PZHL.

Podopieczni grającego trenera Pawła Matei szybko przejęli inicjatywę w spotkaniu z WTH Wrocław, ale pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 17. minucie. Na listę strzelców wpisał się Michał Woźnica. W drugiej tercji WTH nadal skutecznie broniło dostępu do bramki, ale poznaniacy zdobyli kolejne dwie bramki. Kibice najbardziej zadowoleni byli z przebiegu ostatniej odsłony, w której padło pięć bramek, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem PTH 7:1. - Drużyna z Wrocławia postawiła nam dzisiaj bardzo wysoko poprzeczkę - mówi trener Paweł Matei. Ponadto w trakcie meczu doszło do bójki pomiędzy Grzegorzem Andryszkiewiczem z WTH Wrocław, a Łukaszem Steciukiem z PTH.

PTH Poznań - WTH Wrocław 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)