Reklama
Reklama

Sześć milionów złotych wydano na nagrody dla urzędników

Rekordzistą w nagradzaniu pracowników jest Urząd Marszałkowski - przeznaczył na ten cel ponad 3 mln złotych. Najmniej wydał Urząd Miasta Poznania.

Przełom roku to czas szczególny dla wszystkich zatrudnionych w urzędach. To właśnie wtedy urzędnicy otrzymują nagrody za rok poprzedni. W tym roku poznańskie urzędy wydały sześć milionów złotych, a najszczodrzej nagrodzono urzędników z Urzędu Marszałkowskiego - na nagrody przeznaczono ponad trzy miliony złotych. Półtora miliona złotych przeznaczono na nagrody w Urzędzie Wojewódzkim - Tworzony jest trzy procentowy fundusz nagród i środki, które były przeznaczone na nagrody w głównej mierze pochodziły z tego funduszu. Nagradzamy za efektywną realizację zadań. Sama realizacja nie jest jeszcze wystarczającym powodem, żeby wypłacić nagrodę. Chodzi o termin załatwiania spraw, o rzetelność, o niestandardowe działania, o wszystko to co wyróżnia pracownika - wyjaśnia Tomasz Stube, rzecznik wojewody. Najmniej na nagrody wydał Urząd Miasta, a z nagrodami pożegnali się między innymi zastępcy prezydenta miasta. Łącznie pracownikom wypłacono 624 tysiące złotych. Podobną kwotę na nagrody wyasygnowało Starostwo Powiatowe, urzędnicy otrzymali tu 665 tysięcy złotych.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro