Reklama

"Huffington Post" docenił poznański klip do utworu "Happy"

fot. Jan Paweł Bochen
fot. Jan Paweł Bochen

O klipie do piosenki Pharella Williamsa "Happy", który nakręcono w Poznaniu, pisaliśmy już w minionym tygodniu. Produkcja została doceniona przez redakcję The Huffington Post - wpływowego serwisu informacyjnego z USA.

Klipy do utworu "Happy" powstały do tej pory między innymi w Krakowie i Warszawie, a za poznańską produkcją stoi Maciej Kautz - na co dzień prowadzący serwis komunikacyjny w telewizji WTK oraz audycję "International Poznan" na antenie MC Radia. Do udziału w poznańskiej wersji klipu zaproszono obcokrajowców mieszkających w Poznaniu - Najfajniejsze jest jednak, gdy uda się przyjezdnych zintegrować z poznaniakami. Zresztą, zazwyczaj wychodzi to po prostu spontanicznie, od spotkania do spotkania. Poznański teledysk "Happy" jest tylko dowodem, że coraz lepiej nam idzie ta integracja - mówił w ubiegłym tygodniu Maciej Kautz.

Okazuje się, że klip został doceniony również poza granicami Polski. Notatka na temat poznańskiego video ukazała się na portalu The Huffington Post. Amerykańscy dziennikarze uznali klip za "najszczęśliwsze video w sieci" i zapewniają, że produkcja wywoła uśmiech na twarzy każdego widza - To niesamowite. Nakręciliśmy ten teledysk przy zerowym budżecie. Nikt nie brał pieniędzy, za to mnóstwo ludzi poświęciło nam święto Trzech Króli - jeden z niewielu dni, w których mogliby wreszcie odpocząć. Super, że poznańska energia niesie się po świecie! - cieszy się Kautz.. Do dziś klip w serwisie YouTube obejrzało prawie 170 tysięcy widzów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro