Reklama
Reklama

Trasa PST: postawili nową tablicę, uszkodzonej nie zabrali

fot. Artur

Przy nowym fragmencie trasy PST, w pobliżu mostu Teatralnego, od momentu oddania inwestycji do użytku stała tablica informująca o unijnym dofinansowaniu wykorzystanym podczas budowy. Tablicę ktoś uszkodził. Obok pojawiła się nowa, ale... starej nikt nie zabrał.

Kilku czytelników zwróciło uwagę na nietypowe rozwiązanie problemu zniszczonej tablicy informacyjnej stojącej w pobliżu przystanku most Teatralny na przedłużonej trasie PST. - Od kilku, kilkunastu dni przy trasie PST (przystanek Most Teatralny) widnieją dwie tablice informujące o dofinansowaniu tej inwestycji - napisał do nas czytelnik. - Jedna niestety jest zniszczona i nikt nie kwapi się, aby ją uprzątnąć, w efekcie nie tylko szpeci, ale i trawa, która miała w tym miejscu zazielenić teren, zgnije - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


W tej samej sprawie odezwał się do nas inny czytelnik, Artur. - Obalona tablica straszy jak dobrze pamiętam od końca roku 2013, a co mnie bardzo dziwi, że obok obalonej tablicy postawiono już nową... Czy osoby, które ustawiały tablice nie widziały obalonej czy może nie mieli tego w obowiązkach? Wstyd mi za ten nieład i brak logiki w działaniu - pisze.

Bartosz Trzebiatowski z Zarządu Transportu Miejskiego przyznaje, że nową tablicę ustawiono na zlecenie ZTM. - Kiedy zauważyliśmy, że dotychczasowa została przewrócona i częściowo zniszczona zleciliśmy jej wymianę - tłumaczy. - Nie było to możliwe natychmiast, ponieważ tablicę najpierw trzeba było wykonać. Stara tablica zostanie usunięta tak szybko, jak to będzie możliwe - zapewnia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro