Reklama
Reklama

Niezwykły mecz w Termach Maltańskich

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin 15:14 | fot. Tomasz Szwajkowski
DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin 15:14 | fot. Tomasz Szwajkowski

Piłkarze wodni DSW Waterpolo Poznań wygrali w sobotni wieczór z Arkonią Szczecin 15:14, a o końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne. Kolejne spotkanie już w niedzielę o godz. 12.30 w Termach Maltańskich.

Poznaniacy rozpoczęli mecz z wicemistrzem Polski od prowadzenia 3:0, ale goście pod koniec pierwszej kwarty szybko zdobyli dwie bramki. W kolejnych odsłonach toczyła się praktycznie walka bramką za bramkę i po końcowej syrenie był remis 10:10. Oznaczało to, że o wyniku spotkania zadecyduje seria rzutów karnych, która zakończyła się zwycięstwem poznaniaków.

Już w niedzielę o godz. 12:30 kolejny pojedynek pomiędzy DSW Waterpolo Poznań a Arkonią Szczecin. Wstęp na oba spotkanie rozgrywane w Termach Maltańskich jest bezpłatny.

DSW Waterpolo Poznań - Arkonia Szczecin 15:14 (3:2, 1:2, 4:2, 2:4, 5-4 rzuty karne)

Skład DSW Waterpolo Poznań:
Yazerski Mikhail (bramkarz), Łuc Dawid, Bocheński Rafał, Czapla Marcin, Mazurek Krzysztof, Różycki Tomasz - kapitan, Wielogórski Paweł, Cichy Piotr, Mazurek Marek, Szymonik Oskar, Zawadzki Michał, Goździak Jakub, Sompolski Dawid oraz Jacek Maciąg (trener), Artur Wróbel I(drugi trener) i Andrzej Wróbel (kierownik drużyny).

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.53 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro