Goślinianki i Energetyk bez zwycięstwa

Pierwszoligowe siatkarki KS Murowana Goślina przegrały na wyjeździe z PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 1:3, a w II lidze swoje mecze przegrały zespoły Energetyka Poznań i UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina.

Goślinianki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie w Krośnie i dzięki wysokiej skuteczności w ataku Żanety Baran wygrały seta 25:23. W kolejnej odsłonie również prezentowały się dobrze, ale w końcówce podopieczne Dominika Stanisławczyka wyłączyły z gry Baran oraz poprawiły przyjęcie i wygrały seta 25:23. W kolejnych setach inicjatywa należała już do siatkarek PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno, które wygrały spotkanie z KS Murowana Goślina (23:25, 25:23, 25:21, 25:17).

Natomiast w II lidze siatkówki kobiet ŁKS Commercecon Łódź pokonał Energetyka Poznań 3:0 (25:19, 25:16, 25:16). Po tym spotkaniu podopieczne Nicoli Vettoriego spadły na czwarte miejsce w tabeli. Nadal bez zwycięstwa jest zespół UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina, który tym razem uległ STS Victoria Lubliniec 0:3 (14:25, 16:25, 18:25).