Reklama
Reklama

Fabianowo: zmieniają organizację ruchu na skrzyżowaniu

fot. archiwum

W związku z budową kanalizacji od początku listopada ulice Fabianowo i Kowalewicka są zamknięte dla ruchu samochodów. Aby ułatwić życie kierowcom, którzy korzystają z objazdów zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu Sycowska/Opłotki.

Choć już w kwietniu ubiegłego roku na Fabianowie rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z budową kanalizacji i mieszkańcy skarżyli się na bałagan z tym związany, dopiero na początku listopada ulice Fabianowo i Kowalewicka zostały zamknięte dla ruchu samochodów. Dopuszczony jest jedynie ruch lokalny mieszkańców, a inni kierowcy muszą się poruszać objazdem przez ulicę Wołowską, Sycowską, Opłotki i dalej w kierunku ulicy Fabianowo.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Aby ułatwić życie mieszkańcom korzystającym z objazdów w sobotę, 11 stycznia, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Sycowska/Opłotki. - W celu usprawnienia objazdu w rejonie ul. Fabianowo zostanie wprowadzona zmiana oznakowania pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Sycowska i Opłotki - wyjaśnia Maja Zygmanowska z Aquanetu. - Pierwszeństwo przejazdu będą miały pojazdy zjeżdżające z ul. Opłotki w prawo, w ul. Sycowską oraz kierowcy poruszający się z ul. Sycowskiej w lewo, w ul. Opłotki. Do tej pory było to skrzyżowanie równorzędne - dodaje.

Utrudnienia związane z budową kanalizacji w tym rejonie mają potrwać do końca kwietnia 2014 roku.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro