Reklama

Dojście do ZCK wciąż bez oznakowania

Pod koniec grudnia informowaliśmy o nowym terminie pojawienia się oznakowania ułatwiającego pieszym dojście do Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Deklarowano, że pojawi się do najbliższego poniedziałku, 13 stycznia. Poczekamy na nie jednak dłużej.

Od 25 października m.in. w przejściu podziemnym w pobliżu Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego nie ma tablic informacyjnych kierujących pieszych w stronę ZCK lub do centrum miasta. W listopadzie informowano, że oznakowanie pojawi się jeszcze przed otwarciem dworca autobusowego w ZCK. Później termin przełożono na 20 grudnia, a następnie na 31 grudnia. 30 grudnia jasne było, że znaki do końca roku nie zostaną zamontowane, ale za to pojawiła się nowa data - 13 stycznia.

- Oznakowanie pojawi się w styczniu. To większy projekt, chcemy zrobić porządne oznakowanie, a wpływ na informacje na nim zawarte ma kilka miejskich instytucji jak choćby Zarząd Transportu Miejskiego czy Zarząd Dróg Miejskich - tłumaczy Przemysław Terlecki, rzecznik TriGranit. - Oznakowanie w przejściu podziemnym będzie spójne z pozostałymi tablicami, które pojawią się w okolicy Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego - zaznacza.

Gdy tylko oznakowanie się pojawi - na pewno pokażemy je na naszym portalu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro