Poznanianki w III lidze siatkówki

Trzecioligowe siatkarki SKF KS Poznań w pierwszym swoim spotkaniu w nowym roku wygrały we własnej hali z KTPS Konin 3:0. Natomiast UKS ZSMS Poznań przegrał z UKŻPS Kościan 0:3.

Podopieczne Zbigniewa Woźniaka i Damiana Gapika zdecydowanie dominowały nad siatkarkami KTPS Konin w każdym secie. Spotkanie zakończyło się po blisko 45 minutach gry zwycięstwem SKF KS Poznań 3:0. - Trenerzy skorzystali w spotkaniu z możliwości sprawdzenia wszystkich siatkarek oraz przećwiczenia ustawień przed bardzo trudnym spotkaniem, jakie przed nami za tydzień w Pile - mówi Michał Sułkowski z zarządu SKF KS Poznań.

SKF KS Poznań - KTPS Konin 3:0 (25:7, 25:4, 25:11)

SKF KS Poznań: Pierzchała, Kohut, Gębalska, Geremek, Baranowska, Barwicka, Przybylska (libero) oraz Kwiatek (libero), Halczak, Tujek, Arendz.