Reklama

Kulturalne kuszenie widza voucherami i promocjami cenowymi

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Teatralne pomysły marketingowe są coraz bardziej urozmaicone. Teatr Nowy wprowadził idealne na prezent vouchery, natomiast Teatr Polski - drugi bilet w cenie 15 złotych.

Trwa walka o poznańskiego widza. Standardem stała się już sprzedaż biletów poprzez internet, teraz czas na promocje. Teatr Nowy wprowadził Voucher Teatralny.Upoważnia on do otrzymania jednego biletu wstępu na dowolny spektakl Teatru Nowego (wyłączając spektakle: gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe oraz spektakle zamknięte), po wcześniejszej rezerwacji miejsc lub bezpośrednio w kasie w miarę dostępności miejsc. Vouchera Teatralnego nie można jednak ani zwrócić, ani zamienić na gotówkę. Voucher Teatralny można wymienić na bilety tylko w kasie Teatru Nowego w Poznaniu przy ul. J.H. Dąbrowskiego 5. Za niewykorzystane Vouchery Teatralne Teatr nie zwraca pieniędzy. Jak informuje Teatr Nowy, Voucher Teatralny ważny jest do 31 marca 2014 r.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Natomiast Teatr Polski do każdego biletu na spektakl "Szczaw, frytki" w sobotę 4 i niedzielę 5 stycznia oferuje drugi bilet w promocyjnej cenie 15 zł. To niedrogo, zważywszy, że bilet na spektakl "Mistrz i Małgorzata"w tym teatrze może kosztować nawet do 70 zł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
20℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro