Reklama
Reklama

Poznań na zdjęciach z lotu ptaka

fot. Aerofoto Kaczmarczyk
fot. Aerofoto Kaczmarczyk

Zamknięta zajezdnia tramwajowa przy ulicy Gajowej, Zintegrowane Centrum Komunikacyjne, ulica Królowej Jadwigi i wiele więcej. Zobacz jak obecnie prezentuje się nasze miasto z lotu ptaka.

Nie tylko trwającą budowę centrum logistycznego firmy Amazon w podpoznańskich Sadach oraz przebudowę Kaponiery uwiecznił na zdjęciach z lotu ptaka w grudniu Aerofoto Kaczmarczyk.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Na fotografiach widać również obiekty przy ulicy Żniwnej, budowę nowego Urzędu Marszałkowskiego przy al. Niepodległości oraz stojący obok hotel Polonez, Zintegrowane Centrum Komunikacyjne wraz z układem komunikacyjnym, Międzynarodowe Targi Poznańskie, budynki AWF przy Królowej Jadwigi oraz m.in. targowisko Bema i stadion im. Szyca, Jeżyce, teren byłej zajezdni przy ul. Gajowej, powstające biurowce Business Garden Poznań przy Bułgarskiej.

Zobacz zdjęcia!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro