Reklama
Reklama

Nocne zderzenie dwóch aut na Grochowskiej

fot. Paweł
fot. Paweł

Około północy na skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Marcelińskiej doszło do poważnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch samochodów. Choć zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, nikomu nic się nie stało.

O wypadku poinformował nas czytelnik Paweł. - W zdarzeniu uczestniczyły 3 samochody. Straż szybko rozpędziła gapiów. Prawdopodobnie było to wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę jadącego ulica Marcelińską - napisał.

Józef Klimczewski, naczelnik poznańskiej drogówki precyzuje, że w zdarzeniu udział brały dwa auta. - Pięć minut po północy doszło do tego zdarzenia. Była to zwykła kolizja, nikomu nic się nie stało. Wizualnie wyglądało to bardzo poważnie, ale rannych nie było. Klasyczne wymuszenie pierwszeństwa - wyjaśnia.

Nie jest to jedyne zdarzenie odnotowane w piątek. Około godziny 8.40 na trasie pomiędzy Mosiną i Kórnikiem dachował bus. Nikomu nic się nie stało, ale występują tu utrudnienia w ruchu.

- W samym Poznaniu święta minęły bardzo spokojnie. Odnotowano jedynie kilka kolizji, nie doszło do ani jednego wypadku - kończy Klimczewski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gorąco i burzowo. Znowu ostrzeżenia meteo dla regionu. Tym razem nawet drugiego stopnia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro