Reklama
Reklama

Kotorowski uwielbia w święta rybkę

fot. Michał Nadolski

- Bardzo lubię zjeść w święta rybę i to mi wystarcza, a na Sylwestra mam już kilka propozycji - mówi bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

- Sezon był bardzo długi i teraz czas na odpoczynek. Myślę, że wytrzymaliśmy ten okres, choć było kilka kontuzji, ale trener sobie radzi i udowodnił w meczu z Wisłą Kraków, że sobie radzi. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. W Święta Bożego Narodzenia przychodzi do mnie cała rodzina, a na stole są potrawy, które zgodnie z tradycja powinny się pojawić. W tym dniu w kuchni mniej pomagam, ale robię zakupy i dowożę do domu wszystkie potrzebne rzeczy, a resztę zostawiam żonie i mamą. Bardzo lubię zjeść w święta rybę i to mi wystarcza. Na Sylwestra mam już kilka propozycji i coś na pewno wybiorę - mówi bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Przypomnijmy, że Lech Poznań powróci do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej we wtorek, 7 stycznia 2014 roku. Podczas przygotowań do rundy wiosennej poznaniacy rozegrają sześć spotkań sparingowych: trzy w Polsce i trzy w Hiszpanii.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro