Kolejna porażka Politechniki w I lidze

AZS Politechnika Big Plus Poznań - King Wilki Morskie Szczecin 74:84 | fot. Tomasz Szwajkowski

Koszykarze AZS Politechnika Big-Plus Poznań przegrali we własnej hali z zespołem King Wilki Morskie Szczecin 74:84 i nadal znajdują się w strefie spadkowej I ligi.

Spotkanie rozpoczęło się od celnych rzutów Tomasza Baszaka, który wyprowadził osłabiony brakiem swojego lidera Pawła Hybiaka zespół Politechniki na prowadzenie 7:0. Jednak trzy minuty przed końcem pierwszej kwarty Marcin Flieger doprowadził do remisu 11:11, a po celnym rzucie wolnym wyprowadził gości na prowadzenie, którego zespół King Wilki Morskie Szczecin nie oddał już do końca spotkania. AZS Politechnika Big-Plus Poznań przegrała jedenasty mecz w sezonie i nadal znajduje się w strefie spadkowej I ligi.

AZS Politechnika Big-Plus Poznań - King Wilki Morskie Szczecin 74:84 (11:16, 16:24, 24:22, 23:22)