Reklama
Reklama

Przejście podziemne przy ZCK: tablice informacyjne do końca roku

Wciąż nie ma tablic informacyjnych w przejściu podziemnym przy ZCK, z których piesi mogliby się dowiedzieć którędy dojść np. na dworzec PKP. W listopadzie deklarowano, że pojawiają się do 20 grudnia. Ze względu na formalności termin przełożono na koniec roku.

Mamy 20 grudnia, a w przejściu podziemnym przy Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym wciąż nie ma tablic wskazujących drogę do centrum miasta czy na dworzec PKP. W listopadzie Przemysław Terlecki ze spółki TriGranit deklarował, że właśnie do 20 grudnia pojawi się tutaj oznakowanie.

- Przeszliśmy już niezbędną procedurę biurokratyczną, która spowodowała parodniowe opóźnienie - tłumaczy obecnie Terlecki. - Zgodnie z umową do końca roku w przejściu podziemnym pojawią się nowe tablice informacyjne, które ułatwią życie wszystkim osobom korzystającym z tego przejścia podziemnego - dodaje.

Dodatkowo w najbliższym czasie na ZCK od strony dworca PKS pojawi się napis informujący o tym, że jest to dworzec autobusowy. - Będzie wykonany taką samą czcionką co napis "Poznań Główny" po zachodniej stronie obiektu - kończy Terlecki. TriGranit zdradza, że obecnie pracuje z miastem nad wprowadzeniem dodatkowego systemu informacyjnego w okolicy Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
46.79 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro