Reklama
Reklama

Aktorzy Teatru Nowego pomagają małej Soni

fot. Teatr Nowy
fot. Teatr Nowy

Aktorzy Teatru Nowego przygotowali własnoręcznie malowane bombki, które trafiły do sprzedaży, a zysk z ich sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc dla ciężko chorej Soni Buczkowskiej.

Mała Sonia cierpi na Zespół Retta, który prowadzi do całkowitego zatrzymania rozwoju psycho-motorycznego, a w większości przypadków do regresu rozwoju i utraty nabytych już przez dziecko umiejętności. W akcję pomocy włączyli się aktorzy Teatru Nowego, którzy chcieliby pomóc w zakupie pionizatora dla dziewczynki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Aktorzy własnoręcznie ozdobili i podpisali bombki, które można obejrzeć i kupić we foyer Teatru Nowego. Cena jednej bombki to pięćdziesiąt złotych, ale aktorzy zachęcają do większych datków. Sprzedaż bombek będzie prowadzona do dwudziestego grudnia. Leczenie dziewczynki można też wesprzeć przez wpłatę na konto fundacji Sawanti.

Fundacja Dzieciom "SAWANTI"

ul. Wyzwolenia 31

43-365 Wilkowice

ING BANK Śląski 82 1050 1070 1000 0023 6041 7782

Tytuł wpłaty: "Darowizna na rzecz Sonia Buczkowska 80"

Kod Swift ING Banku Śląskiego: INGBPLPW IBAN: PL

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
91.33 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro