Reklama
Reklama

Jeżyce: będą szkolić kobiety z jazdy samochodem

fot. csizijo / sxc.hu

W czwartek na Jeżycach miała się odbyć akcja skierowana do wszystkich kobiet posiadających prawo jazdy. Zdecydowano się ją jednak przełożyć na styczeń, ze względu na spore zainteresowanie ze strony pań. Policjanci podczas zajęć będą pokazywać kobietom jak bezpiecznie prowadzić samochód podczas zimowych warunków atmosferycznych.

Policjanci z Jeżyc organizują kolejną akcję skierowaną do kobiet. Po zajęciach z samoobrony w ramach Akademii Bezpiecznej Kobiety, w których udział wzięło mnóstwo pań w różnym wieku, przyszedł czas na akcję dla kobiet posiadających prawo jazdy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Początkowo informowaliśmy, że akcja odbędzie się w czwartek, 19 grudnia. Ostatecznie jednak zdecydowano się ją przełożyć na 29 stycznia ze względu na spore zainteresowanie pań oraz brak czasu spowodowany świątecznymi przygotowaniami. Akcja odbędzie się na terenie komisariatu przy ulicy Kochanowskiego 16. - W ramach akcji odbędą się zajęcia z zakresu bezpiecznej jazdy w okresie zimowym prowadzone przez policjantów, przedstawicieli firmy Bridgestone i funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej oraz konkursy - wyjaśniają policjanci z jeżyckiego komisariatu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a zgłaszać się można pod numerem telefonu: 61 84 143 23.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro