Poznanianki wygrały z UKS Pudliszki

Siatkarki SKF KS Poznań wygrały we własnej hali z UKS Pudliszki 3:0 i zajmują trzecie miejsce w tabeli III ligi.

Podopieczne Zbigniewa Woźniaka i Damiana Gapika w pierwszym secie zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i szybko wygrały 25:13. W kolejnej odsłonie w poznańskim zespole więcej czasu na boisku spędziły zawodniczki rezerwowe, a spotkanie się wyrównało. UKS Pudliszki nie wykorzystał okazji i przegrał drugiego seta. Ostatni set długo był rozgrywany pod dyktando SKF KS Poznań, który po nerwowej końcówce wygrał 26:24 i zdobyły kolejne cenne trzy punkty do ligowej tabeli.

Za tydzień poznanianki zmierza się na wyjeździe z Orkanem Września i jeśli myślą o awansie do II ligi muszą wygrać to spotkanie za trzy punkty. Natomiast do własnej hali wrócą dopiero 4 stycznia 2014 roku i zagrają z KTPS Konin.

SKF KS Poznań - UKS Pudliszki 3:0 (25:13, 25:22, 26:24)