Reklama
Reklama

Ławica: z Poznania do Berlina Etihad Regional Airways

fot. Etihad.com
fot. Etihad.com

Etihad Airways rozpoczyna regularne loty z Polski. Od 1 kwietnia dzięki regionalnym liniom lotniczym Etihad Regional będzie można polecieć z Poznania na lotnisko Berlin - Tegel.

Już 17 listopada ogłoszono, że linie lotnicze Etihad Airways utworzą swoją regionalną markę Etihad Regional i zaoferują pasażerom podróże z Polski - z Poznania i Wrocławia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Wiadomo już jak będzie wyglądać rozkład lotów z Poznania. Jak informuje portal pasazer.com od 1 kwietnia przyszłego roku na trasie Poznań - Berlin-Tegel samoloty Etihad Regional będą kursować codziennie. W poniedziałki, środy, piątki i niedziele wyloty z Berlina odbywać się będą o 9.35 (lądowanie w Poznaniu o 10.30), a wyloty z Poznania o 11.00 (lądowanie w Berlinie 11.50). We wtorki, czwartki i soboty wyloty z Berlina zaplanowano o 6.40 (lądowanie w Poznaniu o 7.35), a z Poznania o 8.10 (lądowanie w Berlinie o 9.00).

Trasa będzie obsługiwana samolotami Saab 2000, które mogą zabrać na pokład maksymalnie 50 osób.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
53.34 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro