Reklama
Reklama

Spadł na nią samobójca, stworzyli niezwykły kalendarz by jej pomóc

Zdjęcie z kalendarza
Zdjęcie z kalendarza

Beata Jałocha ucierpiała w wypadku. Spadł na nią samobójca, który wyskoczył z 7 piętra bloku. Kobieta przeżyła, ale ma poważne problemy ze zdrowiem. Na portalu aukcyjnym Allegro trwa licytacja 25 niezwykłych kalendarzy "Ruch dla Beaty". Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację kobiety.

Już w zeszłym tygodniu pisaliśmy o niezwykłym kalendarzu, który powstał, by pomóc Beacie. - To młoda dziewczyna, rehabilitantka, na którą spadł samobójca i mocno ją poturbował. Między innymi uszkodził jej rdzeń kręgowy - wyjaśnia Joanna Grześkowiak, pomysłodawczyni projektu. - Beata potrzebuje dużo środków na rehabilitację oraz ewentualnie na kosztowane operacje - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W kalendarzu oglądać można niezwykłe zdjęcia. - Zamysłem było zamrożenie ruchu i przedstawienie symboliki ruchu nawiązując do wypadku, który przytrafił się Beacie - mówi Igor Drozdowski, fotograf. - Są to kalendarze bardzo ekskluzywne, wykonane na specjalnym papierze. Dodatkowo wybrano nietypową formę druku. To wszystko sprawia, że naprawdę jest to produkt ekskluzywny i nietypowy w swojej formie - wyjaśnia Łukasz Chęciński, z Druk Poznań.

Jak pomóc? Na portalu aukcyjnym Allegro trwają obecnie licytacje kalendarzy. Jest ich tylko 25. Cena wywoławcza to 500 złotych. Licytacje znajdziesz TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
77.62 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro