Reklama
Reklama

Zobacz trzeci dzień Cavaliady 2013

fot. Elżbieta Skowron

Głównym wydarzeniem trzeciego dnia Cavaliady 2013 był pojedynek o pierwsze miejsce Volkswagen Halowego Pucharu Polski w Zaprzęgach Parokonnych, który zakończył się zwycięstwem Bartłomieja Kwiatka.

W trzecim dniu Cavaliady 2013, która odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w finale średniej rundy, konkursie zaliczanym do Longines Rankings pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania, o nagrodę firmy Miralex wygrał Henrick von Eckermann. Szwed zdobył nagrodę w wysokości ponad 23 tysięcy złotych. W pierwszej trójce znalazł się również Michel Hendrix z Holandii oraz Kristaps Neretnikes z Łotwy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Natomiast w VOLKSWAGEN Halowy Puchar Polski w Zaprzęgach Parokonnych pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, o nagrodę Volkswagen Group Polska okazał Bartłomiej Kwiatek i konie Sonet i Jack Daniell`s. Dugi był Jacek Kozłowski, a na trzecim miejscu Waldemar Kaczmarek.

Ostatnimi wydarzeniami trzeciego dnia były: spektakl "Hell & Heaven" w wykonaniu Teatru Cabriola, sztafeta dzieci na kucach i konkurs zaliczany do Longines Rankings pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, o nagrodę firmy Wechta S.A. - Speed and Music.

Jutrzejszy, ostatni dzień Cavaliady upłynie pod znakiem finałów. Niedzielne zmagania rozpocznie konkurs ostatniej szansy o nagrodę Grupy Producentów Kwiaty Polskie. W finale zmierzą się też juniorzy i dzieci na kucach w ramach konkursu CAVALIADA FUTURE. Jako ostatni odbędzie się Finał Małej Rundy pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, o nagrodę firmy Weidemann. Najbardziej oczekiwanym punktem dnia będzie GRAND PRIX POZNANIA pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego. Konkurs będący eliminacją do Pucharu Świata jest zaliczany do Longines Rankings i CAVALIADA Tour Ranking.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro