Reklama

Uwaga utrudnienia w ruchu! Będą modernizować sygnalizacje świetlne

fot. archiwum
fot. archiwum

6 i 7 grudnia w związku z modernizacją sygnalizacji świetlnych kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na ulicy Św. Marcin oraz na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, arcybiskupa Antoniego Baraniaka i Berdychowo.

W piątek 6 grudnia modernizowana będzie sygnalizacja świetlna na ulicy Święty Marcin: przy skrzyżowaniach z ulicami Gwarną, Ratajczaka, Piekary. Z ruchu zostanie wyłączony południowy pas jezdni ulicy Święty Marcin na odcinku od ulicy Gwarnej do ulicy Ratajczaka. Sygnalizacja świetna nie będzie również działać na skrzyżowaniu ulic Święty Marcin i Ratajczaka. Prace będą prowadzone od godziny 9: 00 do 18:00.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Natomiast w sobotę, 7 grudnia drogowcy będą kontynuować prace na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, arcybiskupa Antoniego Baraniaka i Berdychowo. Modernizowana będzie sygnalizacja świetlna oraz montowane będą kamery monitoringu. - W trakcie prac czasowo, wyłączany z ruchu będzie, w zależności od postępu prac, jeden pas ruchu w obydwu kierunkach na ulicy Jana Pawła II. Po zakończeniu prac w ciągu ulicy Jana Pawła II wyłączany będzie, w zależności od postępu prac, jeden pas ruchu na ulicy arcybiskupa Baraniaka. W trakcie prac modernizacyjnych zostanie wyłączona sygnalizacja na skrzyżowaniu - informuje ZDM. Prace mają trwać w godzinach od 8:00 do 21:00.

Z kolei do 7 grudnia wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Garbary i Estkowskiego. Informowaliśmy o tym tutaj.

Kierowcy proszeni są zachowanie szczególnej ostrożności oraz cierpliwość w miejscu prowadzonych prac.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro