Jan Bednarek z Lecha pomógł wygrać z Portugalią

Jan Bednarek z Lecha Poznań wystąpił w spotkaniu towarzyskim reprezentacji Polski z Portugalią 3:1, które zostało rozegrane w Vendas Novas.

Jan Bednarek z Lecha Poznań spotkanie reprezentacji Polski z Portugalią rozpoczął w podstawowej jedenastce i występował do końcowego gwizdka sędziego. Młodzieżówka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i pokonała Portugalię 3:1, a Bednarek wróci w środę do Poznania. Obrońca ma być gotowy na piątkowy mecz z Wisłą Kraków.

Portugalia U-18 - Polska U-18 1:3 (0:2)
Rui Moreira (58. minuta - rzut karny), Robert Bartczak (30. minuta), Emil Gajko (33. minuta), Grzegorz Tomasiewicz (75. minuta - rzut karny)
Żółte kartki: Ciechanowski, Bielawski
Sędzia: Hugo Quintino (Portugalia)

Polska U-18: Mateusz Kuchta - Damian Ciechanowski (65. Kamil Dankowski), Jan Bednarek, Przemysław Szarek, Adrian Bielawski - Wojciech Kochański (46. Grzegorz Tomasiewicz), Emil Gajko (83. Kamil Kuczak) - Damian Rasak, Robert Bartczak (76. Filip Kowalczyk), Jakub Łukowski (46. Michał Gałecki) - Adam Buksa (65. Oskar Zawada)

Portugalia (wyjściowy): Joel Pereira - Bernardo Carlos, Bruno Wilson, Verdasca, Serrano - Gilson Costa, Rui Moreira, Joao Costa - Romario Balde, Goncalo Guedes, Hildeberto Pereira. Trener: Edgar Borges.