Reklama
Reklama

Region: siedemdziesiąt zarzutów za posiadanie i sprzedaż narkotyków

fot. wiki

Dwudziestoletniego mężczyznę, który zajmował się sprzedażą narkotyków, zatrzymali policjanci z Kępna. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Do informacji o narkotykach pojawiających się w jednym z lokali na terenie powiatu kępińskiego dotarli miejscowi policjanci - W trakcie interwencji w lokalu policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat. Przy jednym z nich znaleziono marihuanę, a śledczy przypuszczali, że cała czwórka jest zamieszana w proceder posiadania, udzielania i handlu narkotykami - relacjonuje Anna Lubojańska z kępińskiej policji. W lokalu znaleziono między innymi wagę elektroniczną, młynek do mielenia suszu, marihuanę, amfetaminę, lufki oraz kilkadziesiąt pustych woreczków strunowych.

Informacje zebrane w trakcie przesłuchań pozwoliły na postawienie siedemdziesięciu zarzutów jednemu z zatrzymanych mężczyzn - Usłyszał je dwudziestolatek z gminy Bralin. Jego przestępcza działalność prowadzona była w okresie od jesieni 2012 roku do chwili zatrzymania - dodaje Lubojańska. Za popełnione przestępstwa mężczyzna może trafić za kratki nawet na dziesięć lat.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro