Reklama
Reklama

Wielkie sportowe emocje w Termach

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Niezwykle ciekawie zapowiada się najbliższy weekend w Basenach Sportowych Term Maltańskich, gdyż obiekt będzie gościł Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w piłce wodnej, XVII Międzynarodowy Miting Pływacki Niesłyszących, a zespół DSW Waterpolo Poznań rozegra dwa mecze z WTS Bytom. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Spotkaniem piłkarzy wodnych AZS AWF Poznań z zespołem Pałac Młodzieży Warszawa rozpoczęły się w piątek Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, które potrwają do sobotniego wieczora. W sumie do sobotniego wieczora poznańscy kibice zobaczą aż sześć spotkań.

Harmonogram Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce wodnej

piątek, 22 listopada 2013 roku
godz. 19.00, K.S. AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa
godz. 20.00, K.S. Alfa Gorzów Wlkp. - UKPW Legia Warszawa

sobota, 23 listopada 2013 roku
godz. 9.00, K.S. AZS AWF Poznań - UKPW Legia Warszawa
godz. 10.00, K.S. Alfa Gorzów Wlkp. - Pałac Młodzieży Warszawa
godz. 17.00, K.S. AZS AWF Poznań - K.S. Alfa Gorzów Wlkp.
godz. 18.00, Pałac Młodzieży Warszawa - UKPW Legia

Natomiast w sobotę o godz. 20.00 zespół DSW Waterpolo Poznań w pierwszym spotkaniu nowego sezonu zmierzy się z WTS Bytom. Rewanż w niedzielę o godz. 13.00. - Celem minimum dla nas jest miejsce na podium. Zespół został wzmocniony świetnym bramkarzem Michałem Jezierskim i młodymi zawodnikami, którzy mają już na koncie debiut w pierwszej reprezentacji Polski. Mam nadzieję, że to miejsce będzie jak najwyższe. Zdobycie mistrzostwa byłoby czymś wspaniałym, a klub działa dopiero trzeci rok - mówi prezes DSW Waterpolo Poznań, Tomasz Różycki.Ponadto przez cały weekend będzie się odbywał XVII Międzynarodowy Miting Pływacki Niesłyszących im. Józefa Sikorskiego, który jest najważniejszą i największą imprezą pływacką osób niesłyszących w Polsce i w tej części Europy. Wysoki poziom sportowy imprezy zapewni ponad 100 zawodników m.in. z Białorusi, Łotwy, Rosji, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.53 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro