Reklama
Reklama

Poznań Maraton: przebiegł maraton i odebrał... samochód!

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

W czwartek Zbigniew Bednarczyk z Poznania odebrał główną nagrodę, która była do zdobycia w ramach 14 Poznań Maratonu. W jego ręce trafiły kluczyki do Volvo V40 Cross Country.

Nie trzeba wygrać Poznań Maratonu, by zdobyć główną nagrodę. Przekonał się o tym poznaniak Zbigniew Bednarczyk, który już siódmy raz wziął udział w poznańskim biegu. W tym roku biegł razem z żoną - Aleksandrą. Poznaniak zajął 3821 miejsce w ogólnej klasyfikacji z czasem 4 godziny i ponad 23 minuty.

Był to już 11 maraton w "karierze" Bednarczyka i okazał się dla niego wyjątkowo szczęśliwy. To właśnie jego numer wylosowano w trakcie losowania zdobywcy nagrody głównej imprezy. Tą nagrodą był samochód osobowy - Volvo V40 Cross Country.

Wręczenie kluczyków do samochodu odbyło się w czwartek. - Państwo Bednarczyk jak przystało na zgodne małżeństwo, w rozmowie z nami potwierdzili, że od chwili gdy dowiedzieli się o wygranej, przeżywają swój drugi miesiąc miodowy. Kluczyki do auta przekazał Prezydent Miasta Poznania - Ryszard Grobelny wspólnie z Prezesem Firmy Karlik - Jackiem Knocińskim - wyjaśniają organizatorzy Poznań Maratonu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
13.62 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro