Reklama
Reklama

Zderzenie 3 aut między Radojewem i Biedruskiem: gigantyczne korki

Sytuacja o 7.40 | fot. korki.epoznan.pl

Około godziny 6.40 na drodze pomiędzy Radojewem i Biedruskiem doszło do zderzenia trzech samochodów. Tworzą się tutaj gigantyczne korki.

Do zdarzenia doszło około godziny 6.40. - Mieliśmy tu spory problem z przejazdem naszych autobusów - wyjaśnia dyżurny Nadzoru Ruchu MPK Poznań. - Staliśmy od około 6.40 przez jakieś 40 minut. To wąska droga i auta biorące udział w zdarzeniu skutecznie ją zablokowały - dodaje.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Około 7.20 autobusy ruszyły, ale korki wciąż są tu gigantyczne. - Pomiędzy Radojewem i Biedruskiem doszło do zderzenia trzech samochodów. Nikomu nic się nie stało, dlatego jest to kwalifikowane jako kolizja - wyjaśnia dyżurny poznańskich strażaków. - Sami mieliśmy problem, by dojechać na miejsce zdarzenia, bo rzeczywiście występują tu spore utrudnienia w ruchu. Dwa z trzech aut biorących udział w kolizji stoją na drodze i przez to jest problem z przejazdem - kończy.

Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Aktualna sytuacja na naszej mapie korków - korki.epoznan.pl.

AKTUALIZACJA

Jak informuje biuro prasowe wielkopolskiej policji - w zdarzeniu udział mogły brać nawet cztery pojazdy. Na miejscu są dwa policyjne radiowozy. Funkcjonariusze kierują tu ruchem - wprowadzony został bowiem ruch wahadłowy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro