Reklama
Reklama

Marcelińska: rozpoczął się remont ulicy

fot. Piotr Knach

W poniedziałek, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczął się remont ulicy Marcelińskiej. Z utrudnieniami trzeba się liczyć na odcinku od Ostroroga do Przybyszewskiego.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o planowanym na poniedziałek rozpoczęciu prac na ulicy Marcelińskiej. Remont już ruszył i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na odcinku od Ostroroga do Przybyszewskiego.

Sfrezowano już część starej nawierzchni jezdni. W związku z tym wprowadzono tu tymczasową organizację ruchu. - Obowiązuje jeden kierunek ruchu - od ulicy Ostroroga do ulicy Przybyszewskiego - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km na godzinę. Kierowcy aut oraz autobusów MPK korzystają z objazdów ulicami Przybyszewskiego, Grunwaldzką do Grochowskiej, a pojazdy o masie do 3,5 tony korzystać mogą z objazdów ulicami Przybyszewskiego, Grunwaldzką oraz Ostroroga - dodaje.

To nie koniec utrudnień. - Kierowcy jadący ulicą Szamotulską do ulicy Marcelińskiej mogą skręcić wyłącznie w lewo. Jadący ulicą Przybyszewskiego nie mogą skręcić w ulicę Marcelińską. Jadący od ulicy Grunwaldzkiej mogą wykonać manewr zawracania na skrzyżowaniu Przybyszewskiego/ Marcelińska.

Wszystkie prace mają się zakończyć wraz z końcem listopada.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro