Reklama

Zobacz trening Polski na INEA Stadionie

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

- Do następnego meczu podejdziemy z wielką wiarą. Chcemy odzyskać zaufanie kibiców - mówił przed treningiem reprezentacji Polski na INEA Stadionie selekcjoner reprezentacji, Adam Nawałka.

Reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawałkę odbyła w poniedziałek oficjalny trening na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej przed meczem z Irlandią. W gronie kadrowiczów był Łukasz Teodorczyk z Lecha Poznań, który ma duże szanse na występ w tym spotkaniu. Zabrakło Marcina Kamińskiego, gdyż wrócił do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


- Do następnego meczu podejdziemy z wielką wiarą. Chcemy odzyskać zaufanie kibiców. Nasze treningi były skoncentrowane głównie na tym, żeby wyeliminować błędy z meczu ze Słowacją. Chodzi przede wszystkim o organizację gry w obronie. Pracowaliśmy też nad psychiką zawodników, oczyszczeniem głów, bo wiemy, jak duże jest w Polsce oczekiwanie dobrego wyniku. Zawodnicy wyjdą na mecz z Irlandią na pewno odpowiednio zmotywowani. Rywal jest bardzo klasowy, ma ośmiu zawodników z Premier League, ostatnio wygrał 3:0 z Łotwą . My jednak, choć szanujemy przeciwnika, będziemy przygotowani na bój -
mówił przed treningiem reprezentacji Polski na INEA Stadionie selekcjoner reprezentacji, Adam Nawałka.

Aktualnie trwa dystrybucja biletów, które są w cenie od 40 zł od 70 zł, a rodziny i osoby niepełnosprawne mogą liczyć na zniżki przy zakupie wejściówek. Organizatorzy sprzedali już około 28 tysięcy biletów. Szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji biletów na stronie pzpn.pl. Początek spotkania we wtorek, 19 listopada 2013 roku o godz. 20.45 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
15.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro