Reklama
Reklama

Na snowboardzie w centrum Poznania: otworzą sezon na śniegu

Ubiegłoroczne zawody | fot. Edyta Stec

Choć za oknami mało zimowy widok, już w sobotę w centrum Poznania oficjalnie otwarty zostanie sezon... snowboardowy. W zawodach udział może wziąć każdy chętny. Zmagania będą się odbywać na prawdziwym śniegu.

Imprezę organizują Boarders Snowboard Shop i Wyjazdowi.pl. - W ubiegłym roku pierwszy raz organizowaliśmy otwarcie sezonu z takim rozmachem. Teraz ponownie organizujemy zawody snowboardowe w centrum Poznania - mówi Aneta Jodłowska z Boarders Snowboard Shop. - Aby zawody mogły się odbyć konieczny jest śnieg. Będzie zwożony na parking przy klubie Baker Street na Piekarach przez całą sobotę - zapowiada. Być może pomoże również aura - według prognoz w najbliższych dniach mają się bowiem pojawić pierwsze opady śniegu.

Każdy chętny może wziąć udział w zawodach i pokazać swoje umiejętności na boxie i dwururce. - Są ciekawe nagrody do wygrania. To m.in. deska Santa Cruz Gremlin Rail Crusher, a także wycieczka do Francji, Włoch lub Austrii - zdradza. - Wpisowe na zawody kosztuje 20 złotych. Zgłoszenia można przesyłać mailowo do środy na adres: [email protected] - dodaje.

Zawody mają się rozpocząć w sobotę o 19.00, a po nich odbędzie się impreza w Baker Street. Więcej TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro